• تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب

 • تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان

 

تشخیص ترکیدگی لوله

تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب

جرم گیری و باز کردن لوله ها

 نشت یابی لوله های آب شوفاژ

 نشت یابی لوله های آب موتورخانه با دستگاه

طرف کردن بوی بد فاضلاب

تشخیص نم و رطوبت کف، سقف، دیوارها

تعمیرات لوله فاضلاب

تعمیرات لوله فاضلاب

تعمیرات لوله کشی فاضلاب برای دفع و هدایت فاضلاب به چاه یا لوله های فاضلاب شهری بسیار اهمیت دارد. اگر برای خانه و محل کار خود به متخصص لوله کشی فاضلاب نیاز دارید با ما تماس بگیرید

از آنجایی که هر گونه مشکل و خرابی در لوله های فاضلاب، می تواند آسیب زیادی به محیط بزند و آسایش خود و اطرافیان را از بین ببرد، به همین دلیل کمک گرفتن از یک لوله کش فاضلاب ماهر و با تجربه جهت تعمیرات لوله کشی فاضلاب، از مهمترین موارد است.

تعمیرات لوله آب

تعمیرات لوله آب

خدمات تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب و نشت یابی لوله آب و فاضلاب، رفع پوسیدگی لوله ها، رفع نم و رطوبت، تعویض و اصلاح قسمتی از لوله، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، تعویض شیر فلکه کنتور آب، لوله گذاری فاضلاب، پکیج و شوفاژ و … میباشد. این سرویس ها با قیمت مناسب و شبانه روزی انجام میگیرد.

اگر لوله کشی خانه ی شما قدیمی است و هر روز قسمتی از آن آسیب می بیند و نیاز به بازسازی و بازدید رایگان دارد با ما در ارتباط باشید

ویزگی های شرکت آراد

24 ساعته شبانه روزی بدونه تعطیلی

داشتن با تجربه ترین افراد در خدمات فنی

رعایت کردن اصول اخلاقی در انجام خدمات

نظافت محل کار و انجام کار بدونه کثافت کاری

فعال بودن در تمام مناطق تهران و حومه

انجام خدمات پایین تر نرخ اتحادیه جهت جلب مشتری

تعمیرات شیرآلات ساختمان

شرکت آراد با بهره گیری از متخصصین باتجربه و با علم روز تمامی اهداف خود را متمرکز ایجاد یک مرکز فوق تخصصی برای نصب و تعمیرات شیرآلات نموده است. هیچ ایرادی در هیچکدام از برندهای موجود در بازار نیست که این شرکت توانایی نصب وتعمیر آن را نداشته باشد.

در صورتی که در مرحله لوله کشی و نصب شیرآلات ساختمان خود می باشید برای استفاده از متخصصین ما نیازی به مراجعه حضوری به شرکت نمی باشد و شما می توانید با تماس با شرکت از مشاوره آنان بهره مند گردید.

تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی ساختمان

از مهم ترین دلایل نیاز به تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب لوله کشی آب و یا تعویض آن مانند: پوسیدگی لوله ها ، لوله کشی غیر اصولی ، عایق بندی نکردن مناسب لوله ها ، یخ زدگی لوله ها ، استهلاک لوله ها ، به مرور زمان بر اثر استفاده طولانی مدت گرفتگی لوله ها و افزایش فشار ناگهانی در لوله های آب و… می شود.

تعمیرات لوله کشی آب با اجرا و سرویس لوله کشی تاسیساتی آب و تشخیص ترکیدگی انواع لوله و شیرآلات به صورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی می باشند کافیست با ما تماس بگیرد

تماس با شرکت آراد

شماره تماس

0912-215-5345

شماره تماس

021-222-311-27

شماره تماس

021-44-35-1167

شماره تماس

021-889-30-294

شماره تماس

021-77-230-440

تعمیرات لوله چدنی

استفاده از لوله های چدنی مرسوم ترین متریال موجود برای استفاده در لوله های فاضلاب بود . اجرا و تعمیر لوله چدن به اندازه ای کار طاقت فرسا و گران قیمتی بود که به محض ورود لوله های پلیمری پی وی سی به بازار به سرعت هم مجریان لوله کشی و تاسیسات کاران را واداشت که به سمت استفاده از لوله های جدید سوق پیدا کنند.

وزن بالا، برش سخت و آب بندی مشکل از جمله مشقات اجرا و تعمیر لوله فاضلاب چدنی است که با استفاده از سرب و کنف و روشهای دیگر انجام میشود.

خدمات تعمیر و سرویس لوله آب

بهترین راه تعمیر لوله کشی آب سرد و گرم خانه به صورت اساسی با ابزارهای جدید انجام می شود. در حال حاضر ساختمان ها به روش های قبلی دیگر لوله کشی نمی شوند. زمان لوله کشی بسیار کم و سریع تر شده و روش لوله کشی آب بسیار اولی تر شده است.

تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب تنها به لوله کشی در خانه های جدید گفته نمی شود. خوشبختانه روش های مختلفی برای لوله کشی آب به کمک خانه های قدیمی نیز به وجود آمده و با کمترین هزینه و خرابی توانسته اند ساختار قدیمی لوله کشی خانه را تغییر دهند و متحول کنند.

حتی برای تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب هم کمتر به سراغ متدهای قبلی برای اصلاح لوله آسیب دیده می روند و با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین آسیب لوله اصلاح می شود که دیگر حتی نیازی به تخریب و یا استفاده از از ابزارها و تجهیزات زیادی هم ندارد.

خدمات تعمیر و سرویس لوله فاضلاب

یکی دیگر از بخش های مهمی که در سیستم تاسیسات ساختمان باید در نحوه اجرای آن حساسیت بالایی به خرج داد نحوه تعمیرات لوله کشی فاضلاب میباشد. اجرای صحیح و اصولی این قسمت به قدری اهمیت دارد که تاثیر مستقیمی بر تمامی واحدها و بخش های منزل شما دارد.

وظیفه اصلی لوله های فاضلاب انتقال آب های آلوده و گاز سپتیک و … میباشد که اگر به درستی کار نکند یا دچار ترکیدگی و گرفتگی شود، میتواند در مواردی حتی آسایش شما را سلب کرده و به اصطلاح شما را از منزل فراری دهد.

تعویض و تعمیر لوله های چدنی

استفاده از لوله های چدنی همانطور که که می دانید از قدمت بیشتری نیز برخوردار است و بیشتر در ساختمان های ساخت قدیم از این نوع لوله در سیستم فاضلاب ساختمان ها استفاده می شد.

تعویض لوله چدنی یکی از کارهای بسیار پردردسر و مشکلی است که اولا کار هر لوله کشی نیست و ثانیا هر لوله کشی جرات و حوصله دست زدن به آنرا ندارد , چرا که در این شیوه لوله های چدنی بایستی از قسمت خراب تعویض شده و به جای آن از لوله کشی پلیکا یا پوش فیت استفاده کنیم.

درست از محل تلاقی چدن و تبدیل آن به لوله یا اتصال پلیکا یا پوش فیت یک آب بندی تخصصی دارد که در صورت انجام نادرست آن میتواند مایه دردسر شود . آب بندی چدن با پلیکا یا پوش فیت بستگی به اتصالی دارد که موجود است . اگر اتصال یا لوله چدن داخل کونیک یا مادگی باشد, آب بندی آن کمی مشکل تر بوده و در صورت وجود لوله صاف به دلیل استفاده از بوشن یا اتصالات پلیکا و پوش فیت راحت تر میتوان عمل آب بندی را انجام داد.

البته مشکل اصلی در تعویض و تعمیر لوله فاضلاب چدنی, جدا کردن صحیح قسمت معیوب لوله چدن از بخش باقیمانده و سالم لوله کشی فاضلاب است. جهت و مسیر عبور فاضلاب نیز میتواند در نحوه تعویض لوله چدنی موثر باشد, چرا که آب بندی معکوس لوله و اتصالات فاضلاب کاری بسیار مشکل تر از آب بندی نرمال میباشد. این شیوه به خصوص برای لوله کشی فاضلاب زیر سقفی بسیار کاربرد است.

معایب لوله های چدنی:

 • وزن بسیار بالای لوله
 • شکنندگی
 • قیمت بسیار بالا
 • سختی برش لوله
 • دشواری نصب لوله
 • خوردگی و پوسیدگی لوله

بهترین راه برای انجام تعویض لوله کشی فاضلاب چدنی در ساختمان این است که با توجه به نوع ساختمان روند تعویض لوله های چدنی را در ساختمان انجام دهید.در این صورت می توان گفت اگر قصد بازسازی کلی ساختمان را دارید، بهتر است تعویض کلی لوله های چدنی را در ساختمان انجام دهید.

اما از طرفی ممکن است بعد از بررسی لوله ها مشخص شود که لوله های چدنی به شدت دچار آسیب شده اند. در این صورت باید تمامی سختی کار و هزینه های بالای انجام آن را قبول کرد تا هر چه زودتر مشکل لوله ها رفع شوند. در غیر این صورت ممکن است با انجام تعویض مقطعی لوله های چدنی بعد از مدتی دوباره لوله ها دچار خوردگی و نشتی شوند و این بار باید هزینه های بیشتری را در خصوص تعویض لوله ها پرداخت کنید.

چه پیشنهادی دارید؟

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به حساسیت بسیار بالای سیستم فاضلاب در ساختمان و ارتباط مستقیم آن با آسایش و سلامت ساکنین، اگر سیستم لوله کشی فاضلاب چدنی در ساختمان شما دچار مشکلاتی از قبیل پوسیدگی و نشتی شده است یک بار برای همیشه این مشکل را رفع کنید. که با توجه به مطالب فوق می توان گفت تنها راه تضمینی در خصوص بازسازی لوله های فاضلاب چدنی تعویض کلی لوله ها و استفاده از لوله های پلیکا و پوشفیت به جای آن است.

عواملی که باعث ترکیدگی لوله های فاضلاب میشود

 • هنگام نصب لوله فاضلاب حجم زیادی از مصالح بر روی آن قرار بگیرد
 • پنهان نکردن لوله ها در عمیق استاندارد و به طبع آن وارد آمدن فشار به لوله ها
 • نصب لوله های بی کیفیت
 • نصب توسط افراد بی تجربه و ناشی
 • فرسودگی و پوسیدگی لوله ها در اثر استفاده طولانی مدت از آن

تعمیرات لوله کشی فاضلاب ساختمان بهتر است توسط شرکت ها و افرادی که تجهیزات و تخصص کافی در این زمینه دارند انجام شود تا مشکل ایجاد شده به صورت دقیق و کارشناسی شده صورت بگیرد تا شما را از شر انفاق بوجود آمده نجات بدهد.

بازسازی لوله کشی ساختمان

همانطور که که میدانید تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب یکی از مهمترین و ضروری ترین بخش یک ساختمان است که باید در طراحی و اجرای آن از مواد مرغوب و با کیفیت به همراه یک کارشناس با تجربه استفاده کرد تا نیاز شما را به تعمبر لوله و بازسازی آن در کوتاه مدت بر طرف شود.

در گذشته که تنوع لوله های مصرفی به این اندازه نبود و در اکثر سیستم ها از لوله گالوانیزه آهنی یا فولادی استفاده میشد، در مدت زمان کوتاهی تاسیسات ساختمان دچار مشکل شده و خرابی هایی نظیر: زنگ زدگی در کوتاه مدت، رسوب گیری بالا، دشوار بودن بازسازی لوله، هزینه نگهداری بسیار بالا، عمر کوتاه و … بوجود می آمد. علاوه بر این اجرای غیر اصولی نصب و اجرای لوله اب و فاضلاب آب نیز میتواند سیستم آب رسانی ساختمان را با مشکل روبرو کرده بصورتی که فشار آب در تمامی بخش های خانه به یک اندازه نمیباشد.

بازسازی لوله کشی فاضلاب

نصب صحیح و اجرای اصولی لوله فاضلاب هم به اندازه لوله های آب ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اگر غیر اصولی توسط افراد ناشی و تازه کار انجام شود میتواند خسارت های مالی و جانی بسیار زیادی را در دراز مدت برای ساکنین بوجود بیاورد و سلامت ساکنین را تهدید نماید.

نشتی لوله فاضلاب یکی از شایع ترین دلایلی است که باعث میشود به بازسازی لوله احتیاج پیدا کنیم. عموما این نشتی میتواند از محل اتصال لوله ها در قسمت های مختلف بوجود بیاید. همین علت کافی است تا شما را متقاعد کند تا از لوله کش با تجربه در تعویض و تعمیرات لوله کشی فاضلاب استفاده نمایید.

زمانی که شما در داخل ساختمان احساس میکنید که بوی نامطبوعی به مشام شما میرسد یا در قسمت هایی از ساختمان که محل عبور لوله های فاضلاب است یک تغییر رنگ دیده میشود(به رنگ زرد) این دو مورد علائمی هستند که میتوانید پی ببرید که نشتی در قسمتی از لوله های فاضلاب تشکیل شده است و باید اقدامات مناسبی را انجام دهید تا جلوی خسارات بعدی را بگیرید.

اگر بخواهیم علت نشتی را هم ذکر کنیم میتوانیم به نصب اشتباه لوله، پایین بودن کیفیت لوله و اتصالات، راه اندازی پروژه به شکل قدیمی و … اشاره کرد.

بازسازی لوله کشی آب

کشیدن لوله آب هم جز موارد مهم و قابل اهمیتی است که باید به اجرای اصولی و دقیق آن توسط افراد خبره توجه ویژه ای کرد تا کمتر نیاز به بازسازی و تعمیر داشته باشد. زمانی که ساکنین ساختمان ها و منازل برای مشاوره با ما تماس میگیرند اکثر آنها در صحبت هایشان از افت فشار آب پکیج،شوفاژ، حمام و … اظهار ناراحتی میکنند و به دنبال علت این موضوع هستند که واقعا ایراد کار کجاست؟

در پاسخ به این پرسش باید بدانیم که استفاده از مواد اولیه نامرغوب و افرادی که تخصص کافی در این زمینه را ندارند مهمترین علت هایی هستند که باعث بروز خسارات اینچنینی است که کمتر کسی به آن توجه میکند.

در زمینه استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت باید به گذشته نگاه کنیم یعنی به زمانی که تنوع لوله ها بسیار کم بود و سازنده های ساختمان ناچار بودند از لوله های گالوانیزه یا سفید بهره ببرند. اما امروزه تنوع بسیار خوبی در تولید لوله شکل گرفته بطوری که انتخاب یک لوله مناسب مستلزم آگاهی داشتن از موادی است که انواع لوله آب از آن ساخته میشود.

مهمترین خدمات ما در حوزه تعمیرات لوله کشی

 • نصب و کارگذاری انواع لوله های آهنی، فولادی، پلاستیکی، پی وی سی، آلومنیومی
 • تعویض لوله های ساختمان و تاسیسات
 • لوله کشی آب سرد و آب گرم
 • لوله کشی انواع سینک ظرفشویی و دستشویی
 • نصب انواع شیرآلات ساختمانی
 • تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه بدون تخریب
 • رفع نم و رطوبت با دستگاه بدون تخریب
 • رفع بوی بد فاضلاب و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب
 • نصب ، تعویض و سرویس انواع وان حمام و لوله کشی وان
 • انجام کلیه تعمیرات موتورخانه
 • لوله کشی شوفاژ ، لوله کشی آب ، لوله کشی فاضلاب

تعمیرات لوله کشی آب گرم و سرد بصورت کلی و جزئی

وقتی صحبت از تعمیر لوله کشی آب گرم و سرد بصورت اساسی و کلی می شود، نگران این موضوع خواهیم شد که باید تماماً ساختمان را خراب کنیم.برای انجام این کار باید اثاثیه خانه را جمع کنیم و مشکلات زیادی را برای خودمان متصور می شویم، اما به هیچ عنوان اینگونه نباید کار انجام شود.

یعنی اگر قرار به تعمیر لوله کشی ساختمان بصورت اساسی است، باید به دو صورت این کار انجام شود، یا باید لوله کشی آب گرم و سرد بصورت رو کار انجام شود و بعداً داکت کشی شود. یا اینکه همانند روش تعمیر اساسی لوله کشی فاضلاب که گفته شد، لوله های جدید با علم و روش جدید و متناسب با نوع مصرفی های جدید بصورت زیر سقفی اجرا شود.

مهمترین اقداماتی که با انجام آن نیاز به تعمیرات ندارید

 • اجرا و نصب لوله آب سرد و گرم باید به شیوه موازی و عمود انجام شود و بین لوله ها فاصله کافی برای عایق کاری وجود داشته باشد. مسیر نصب لوله باید بدون پیچ و خم بوده و قابلیت سهولت دسترسی برای مواقع اضطراری و تعمیرات در نظر گرفته شود.
 • همه لوله های افقی ساختمان باید دارای شیب یکنواخت باشد. در نظر داشته باشید که در ساختمان های دارای موتورخانه، شیب لوله ها در کانال کف به سمت موتورخانه تنظیم شود.
 • حتما در مسیر ورودی لوله ها به داخل ساختمان و مجتمع های مسکونی، شیر فلکه تخلیه آب کار گذاشته شود. این موردی است که نباید نادیده گرفت.
 • برای نصب لوله هایی که از کف و یا داخل دیوار عبور داده شده اند اقدامات احتیاطی صورت گیرد. این لوله ها می بایست در برابر فشار و شکستگی مقاومت لازم را داشته باشند.
 • در ارتباط با لوله هایی که بر روی دیوارهای بیرونی کار شده اند و یا به طور کلی لوله هایی که در خارج از فضای ساختمان قرار دارند، توجه به عایق بندی برای جلوگیری از یخ بستن ضروری است. تغییرات دمایی می تواند بر روی لوله های ساختمان تاثیرات منفی داشته باشد.
 • برای جلوگیری از ورود مواد خارجی به داخل لوله ها می بایست بعد از اتمام کار، سر همه لوله ها با درپوش مخصوص پوشانده شود.
 • پس از اجرای کامل تاسیسات می بایست سیستم آبرسانی به طور کامل آزمایش شود. تا هر گونه نشتی برطرف گردد.
 • استفاده از لوله با جنس و قطر مناسب برای لوله کشی سرد و گرم و اجرای سیستم گرمایش از کف الزامی است.

چرا شرکت آراد را برای تعمیرات لوله انتخاب کنیم

 1. دسترسی به بهترین، با تجربه ترین و نزدیکترین لوله کش فاضلاب در کمترین زمان
 2. تسلط متخصصین شرکت به تمامی روشهای لوله کشی فاضلاب
 3. دربافت حدود قبمت تعمیرات لوله کشی فاضلاب، با تماس با شرکت
 4. دسترسی به متخصصین، به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل

نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی

لوله کشی از مراحل بسیار مهم ساخت ساختمان می باشد که انواع مختلف لوله ها آب و گاز از درون ساختمان عبور داده می شوند. پس از این لوله کشی به اتمام رسید نوبت به نصب شیرآلات ساختمانی خواهد رسید. شیرآلات ساختمان در واقع خروجی لوله کشی می باشند که از طریق آنها می توان اقدام به باز و بسته نمودن آبی که در لوله ها جریان دارد پرداخت.

نصب شیرآلات در آشپزخانه، حمام، دستشویی و توالت فرنگی انجام می گیرد و این کار نیاز به تخصص و مهارت در این کار دارد. در صورتی که نصب شیرآلات توسط فرد آماتور و غیرحرفه ای انجام شود زحماتی که برای لوله کشی انجام گرفته است به هدر می رود و خروجی خوبی نخواهد داشت. نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی در منزل و هم چنین ظرفشویی و روشویی با قیمت و دستمزد ارزان نصاب توسط شرکت تکنیک سرویس پارس انجام می گیرد.

اقداماتی که با رعایت نکردن آن مجبور به تعمیر لوله ها میشویم ؟

 • نصب و تعبیه اشتباه لوله‌‎ها
 • استفاده از لوله‌های بی‌کیفیت و غیراستاندارد
 • ورود اجسام خارجی به درون لوله‌ها و مسدود شدن آنها
 • فرسوده شدن و زنگ زدن لوله‌ها به دلیل استفاده طولانی مدت از آنها
 • قرار دادن حجم زیادی از مصالح ساختمانی روی لوله های فاضلابی هنگام نصب آنها
 • مدفون نکردن لوله‌ها در عمق مناسب و استاندارد، و در نتیجه وارد شدن فشار بالا روی لوله‌ها
 • استفاده بیش از حد از فنر لوله بازکنی در سینک، حمام و سرویس بهداشتی توسط افراد غیرمجرب
 • ترکیب سرمای بیش از حد و عدم درزگیری لوله فاضلاب و در نتیجه ترکیدگی لوله‌ها
شرکت خدماتی آراد
 • ابتدا باید شما با شماره های داخل وب سایت خدمات آراد تماس بگیرید .
 • پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای تشخیص ترکیدگی اعزام خواهد شد.
 • در کوتاهترین زمان ممکن، سرویسکار به محل میرسد و پس از بررسی محل، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه نشت یاب اقدام به پیدا کردن محل نشتی می کند
 • با تجربه ترین و متخصص ترین افراد را به محل اعزام خواهیم کرد
 • پس از تشخیص محل ترکیدگی تعمیرات را نیز انجام می دهیم
 • رعایت انصاف در گرفتن هزینه اولویت شرکت ماست