• رفع بوی بد فاضلاب و روش رفع آن
    با ضمانت

  • به شرکت فنی مهندسی آراد خوش آمدید

 

لوله بازکنی

تخلیه چاه

حفاری چاه

تعمیر توالت فرنگی

رفع بوی بد فاضلاب منزل

رفع بوی بد چاه فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی در منزل و ساختمان ، کار سختی نیست اگر با ساختار لوله ساختمان و دلایل عمده این بوی بد، آشنا باشید. بوی بد فاضلاب ناشی از گازهای فاضلابی سولفید هیدروژن و متان است که علاوه بر بوی ناخوشایند، برای سلامتی هم خطرناک می باشندبا کمک گرفتن از لوله کش و چاه بازکن متخصص و کارکشته ، می توان در شناسایی دلیل و مکان اصلی نشت گاز های فاضلاب دقیق و سریع عمل کرد.رفع بوی بد فاضلاب توالت منزل و ساختمان و آشپزخانه که عمدتا ناشی از گرفتگی لوله ها می باشد.

رفع بوی بد ساختمان

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد ، می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد. همانطور که شما هم احساس کرده اید این بو می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.می تواند در آشپزخانه ، توالت ، حمام و یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد. ساده ترین راه برای رهایی از این مشکل استفاده از محصولات تمیز کننده تجاری است

ویزگی های شرکت آراد

24 ساعته شبانه روزی بدونه تعطیلی

داشتن با تجربه ترین افراد در خدمات فنی

رعایت کردن اصول اخلاقی در انجام خدمات

نظافت محل کار و انجام کار بدونه کثافت کاری

فعال بودن در تمام مناطق تهران و حومه

انجام خدمات پایین تر نرخ اتحادیه جهت جلب مشتری

شماره تماس

0912-811-2542

شماره تماس

021-88-17-1035

شماره تماس

0912-811-2542

شرکت آراد

شرکت خدماتی رفع بوی بد فاضلاب با نام آراد با سابقه درخشان و تجربه بالای فعالیت در این حوزه، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. این شرکت با دارا بودن پرسنل متخصص و با تجربه در این زمینه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده پاسخگویی به مشکلات شما است.رفع بوی بد فاضلاب شرکت آراد به صورت ۲۴ ساعته در سراسر تهران بزرگ پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز است.

گر شما هم دنبال شرکت خدماتی معتبر هستید شرکت آراد این اطمینان را به شما میدهد که تنها شرکت دارای نماد اعتماد بین دیگر شرکتها می باشد.که اولویت خدمات دهی ما رضایت مشتریان و انجام هرچه بهتر کار می باشد

رفع بوی بد فاضلاب خانه و منزل

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد ، می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد. همانطور که شما هم احساس کرده اید این بو می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.

می تواند در آشپزخانه ، توالت ، حمام و یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد. ساده ترین راه برای رهایی از این مشکل استفاده از محصولات تمیز کننده تجاری است. با این حال، آن ها دو ضرر مهم دارند:اول، آن ها لوله هارا تمیز می کنند ، اما اگر به طور منظم استفاده شوند ، باعث پوسیدگی لوله کشی منزل می شوند علاوه بر آن، آن ها گازها و بوهایی را رها می کنند که تنها افراد خاصی می توانند آن را تحمل کنند. آن ها به طور خاص بر افرادی که آلرژی یا آسم دارند تاثیر منفی می گذارند.

علت بوی بد فاضلاب چیست؟

۱-گازهای فاضلاب

یکی از علل ایجاد کننده بوی بد فاضلاب ناشی از نشت گاز سولفید هیدروژن (گاز فاضلاب) به داخل منزل است. ریز ارگانیسم‎‎‎های بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه مواد درون آن می‌کنند و نتیجه‎ این فرآیند، گازهایی تولید می‌شوند که از چاه بالا می‌آیند و سبب تولید بوی بد در سرویس بهداشتی خواهند شد. این بو شبیه به بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده است و ممکن است در آشپزخانه، توالت، حمام و یا هر محل دیگری از ساختمان به مشام برسد.

۲- نبود آب در شتر گلویی

نقش اصلی شتر گلو یا لوله خمیده در لوله کشی ساختمان ها، جلوگیری از خروج این گازها و رفع بوی زننده فاضلاب است؛ اما در مواردی به خاطر خشک بودن این لوله گازها از آن خارج می‌شوند و باعث به وجود آمدن بوی بد فاضلاب می‌شوند.

۳- انباشته شدن مواد زائد داخل شتر گلویی

گاهی خود این شتر گلویی علت بوی بد فاضلاب منزل است. چون مواد زائدی که در خمیدگی این لوله جمع می‌شوند، با گذر زمان فاسد شده و باعث ایجاد بوی گند فاضلاب می‌شوند.

۴- گیر کردن مواد غذایی در لوله آشپزخانه

اگر در هنگام شستشو ظروف، مواد غذایی و روغن در لوله سینک آشپزخانه ریخته شود این مواد بعد از مدتی داخل لوله جمع و فاسد می‌شود و بوی بد فاضلاب را به وجود می‌آورد.

5-پر شدن و نشت چاه فاضلاب

یکی دیگر از عواملی که باعث بوی بد فاضلاب در ساختمان می شود پر شدن چاه فاضلاب یا اینکه چاه فاضلاب به زودی پر می شود و بوی فاضلاب می تواند از انجا نشعت گرفته باشد

علل ایجاد بوی بد در آشپزخانه چیست؟

معمولا بوی بد آشپزخانه می تواند از دو چیز ایجاد شود. علت اول ناشی از فاضلاب سینک ظرفشویی و دوم پسماند و زباله های موجود در آشپزخانه می باشد که هر دو عامل مهمی در ایجاد این بو هستند و می توانند به اندازه کافی آشپزخانه را بدبو نمایند. مشخص است که وجود زباله در آشپزخانه باعث ایجاد بوی مشمئز کننده شود و برای رفع آن باید زباله ها را از ساختمان خارج کرد. اما این مقاله در مورد بوی بد فاضلاب است یعنی بوی بد آشپزخانه که از فاضلاب نشات گرفته باشد.

بوی بد فاضلاب که از سینک ظرفشویی بیرون می آید می تواند ناشی از بوی فاضلاب چاه باشد و یا این که به خاطر وجود باقی مانده غذاها در داخل لوله سینک باشد که هر دوی این عوامل به اندازه کافی بو ایجاد می کنند. گاز فاضلاب یا سولفید هیدروژن گازی است که از فاضلاب تولید می شود و معمولا مقدار زیادی از آن در داخل لوله های فاضلاب و چاه فاضلاب تجمع دارد. پس خروج این گاز از داخل لوله ها به داخل ساختمان می تواند باعث ایجاد بوی بد شود.

برای رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان چه کنیم؟

تلاش برای رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه آشپزخانه در منزل ، معمولا مشکل اصلی اکثر شهرنشینان به خصوص ساکنین آپارتمان ها است که باعث شده در هنگام مراجعه به مراکز لوله باز کنی، درخواست بررسی برای رفع بوی بد درساختمان بیشتر از همه موارد دیگر، مطرح شود. به علت زیاد بودن تعداد افراد ساکن نسبت به فضای سکونت و استفاده همه آنها از لوله ها و مسیرهای فاضلابی مشترک در آپارتمان ها، باعث تشدید این گونه مشکلات تاسیساتی شده است.

امروزه با توسعه آپارتمان نشینی و به دلیل کوچک بودن مساحت آپارتمان، سرویس بهداشتی در داخل منزل ساخته شده است، که این موضوع سبب شده تا بوی بد فاضلاب به داخل منزل راه یابد. بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز فاضلاب می باشد و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در این مطلب به اصلی ترین دلایل بوی بد فاضلاب اشاره می کنیم:

برای رفع بوی بد فاضلاب در حمام چکار کنیم؟

مشکل سیستم لوله کشی زیر سیفون حمام، علت عمده ی بوی فاضلاب در حمام است. لوله U شکلی که قسمت ابتدایی چاه ها را به لوله خروجی دیگر وصل می کند، تله P نامیده می شود؛ که جایگاهی برای ماندن مقداری آب بعد از هربار تخلیه سیفون است. وجود این آب، از بالا آمدن گاز های فاضلاب جلوگیری می کند. اگر هر گونه نشتی یا مشکل در اتصالات این قسمت رخ دهد، باعث پایین رفتن سطح آب و امکان خروج گاز فاضلاب می شود.

البته غالبا مشکل به خاطر لوله ها نیست و فقط به علت ماندن پسماند در بخش گلوگاه انحنای P است، که با چاه باز کن های معمولی و خانگی رفع می شود. اما اگر دفع بو بد فاضلاب در حمام بعد از استفاده از چاه بازکن و عبور آب فراوان از سیفون محقق نشد، برای شناسایی عامل اصلی و رفع بو بد فاضلاب به لوله کش احتیاج دارید.

برای رفع بوی بد در توالت ایرانی چه کنیم؟

رفع بوی بد فاضلاب در توالت ایرانی این پدیده می تواند به دلیل کج نصب شدن لوله سیفون، یا نقص اتصال سیفون به لوله ونت، یا مشکل در اتصالات سایر لوله های زیر سنگ، نقص و عدم رعایت اصول درست در لوله کشی ساختمان و یا گرفتگی چاه باشد.

برای دفع بوی فاضلاب در توالت ایرانی مانند توالت فرنگی می توان از کشیدن منظم سیفون، محصولات چاه باز کن و روش های خانگی رفع گرفتگی لوله و استفاده از درپوش چاه کمک گرفت. درصورتی که همچنان گرفتار بوی بد در سرویس بهداشتی بودید، حتما یک لوله کش ماهر را برای کمک، جستجو نمایید؛ زیرا در این شرایط، احتمالا مشکل مربوط به سیستم لوله کشی است.

هشدار

برای رفع بوی بد فاضلاب از نفت استفاده نکنید. نفت باعث می شود باکتری های تجزیه کننده لجن های چاه از بین بروند که در این حالت لجن ها در کف چاه باقی مانده و مانع می شود تا آب به داخل زمین نفوذ کند و بعد از مدتی باعث پر شدن چاه می شود. علاوه بر این نفت باعث اختلال در تصفیه فاضلاب نیز می گردد، به همین دلیل توصیه می‌شود تا از نفت به عنوان از بین برنده بوی فاضلاب استفاده نشود.

شرکت خدماتی آراد
  • ابتدا باید شما با شماره های داخل وب سایت خدمات آراد تماس بگیرید .
  • پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام خواهد شد.
  • در کوتاهترین زمان ممکن، لوله بازکن به محل میرسد و پس از بررسی گرفتگی، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه ای، بدون کثیف کاری اقدام به باز کردن گرفتگی می نماید.
  • زمان کمی لازم است تا گرفتگی باز شود.
  • پس از باز کردن گرفتگی محل آن شستشو داده می شود.
  • رعایت انصاف در گرفتن هزینه اولویت شرکت ماست